Kontakt oss

Har du spørsmål vedrørende noen av våre produkter eller tjenester?

Send oss en melding via kontaktskjemaet, så kommer vi tilbake til det – eller ring oss for en hyggelig og uforpliktende prat.

Adresse:
Slettebrekkdalen 2, 5303 Follese

Telefon:
56 15 19 80

E-post:
post@industriplast.no


Arne Opheim
salg

Telefon: 56 15 19 84
E-post: arne@industriplast.no

Kim Eriksen
prosjektingeniør

Telefon: 56 15 19 86
E-post:kim@industriplast.no

Unni Olsen
regnskap

Telefon: 56 15 19 83
E-post: unni@industriplast.no

Sissel Larsen
planlegging / HMS

Telefon: 56 15 19 80
E-post: sissel@industriplast.no

Emma Eriksen
fakturering

Telefon: 56 15 19 80
E-post: emma@industriplast.no

Elias Eriksen
daglig leder

E-post: elias@industriplast.no