Kart til Industriplast AS påFollese
Dan Fredrik Halvorsen

Dan Fredrik Halvorsen

Salgssjef

dan@industriplast.no
+47 928 959 88

Torbjørn Sæther

Torbjørn Sæther

Markedsdirektør

torbjorn@industriplast.no
+47 918 22 000

Sissel Larsen

Sissel Larsen

Logistikk

sissel@industriplast.no
+47 976 78 923

Emma Nina Eriksen

Emma Nina Eriksen

Backoffice

emma@industriplast.no
+47 908 54 447

Ole-Kristian Holmedal

Ole-Kristian Holmedal

Produktsjef

ole@industriplast.no
+47 930 59 097

Unni Merete Olsen

Unni Merete Olsen

Regnskap

unni@industriplast.no
+47 478 39 948

Elias Eriksen

Elias Eriksen

Innkjøp og kvalitet

elias@industriplast.no
+47 982 83 496

Alexander Larsen Virkesdal

Alexander Larsen Virkesdal

Driftsleder

alexander@industriplast.no
+47 905 73 778

Kim Eriksen

Kim Eriksen

ADM. DIREKTØR

kim@industriplast.no
+47 952 73 641

KONTAKT OSS

Send oss en melding via kontaktskjemaet, så kommer vi tilbake til deg – eller ring oss for en hyggelig og uforpliktende prat.

Telefon:
56 15 19 80

E-post:
post@industriplast.no

Adresse:
Slettebrekkdalen 2, 5303 Follese



    Henvendelsen gjelder:

    KabelvernPlastprofilFenderlistAnnet

    Vi deler aldri dine data med andre. Se våre personvernregler

    Skjema er beskyttet av reCAPTCHA fra Google: Personvernregler og Vilkår