Kart til Industriplast AS påFollese

Dan Fredrik Halvorsen

Salgssjef

dan@industriplast.no
928 959 88

Sissel Larsen

Logistikk

sissel@industriplast.no
976 78 923

Emma Nina Eriksen

Backoffice

emma@industriplast.no
908 54 447

Ole-Kristian Holmedal

Produktsjef

ole@industriplast.no
930 59 097

Unni Merete Olsen

Regnskap

unni@industriplast.no
478 39 948

Elias Eriksen

Innkjøp og kvalitet

elias@industriplast.no
982 83 496

Alexander Larsen Virkesdal

Driftsleder

alexander@industriplast.no
905 73 778

Kim Eriksen

Daglig leder

kim@industriplast.no
952 73 641

KONTAKT OSS

Send oss en melding via kontaktskjemaet, så kommer vi tilbake til deg – eller ring oss for en hyggelig og uforpliktende prat.

Telefon:
56 15 19 80

E-post:
post@industriplast.no

Adresse:
Slettebrekkdalen 2, 5303 Follese



Henvendelsen gjelder:

KabelvernPlastprofilFenderlistAnnet

Vi deler aldri dine data med andre. Se våre personvernregler

Skjema er beskyttet av reCAPTCHA fra Google: Personvernregler og Vilkår